Lietotāju novērtējums: 5 / 5

Zvaigzne aktīvaZvaigzne aktīvaZvaigzne aktīvaZvaigzne aktīvaZvaigzne aktīva
 

 

Vilcene

 

        – Skaties, skaties! Tur jau viņš ir! – Sabīne, priecīgi satraukta, lēkāja un māja ar roku militārajām vienībām, kas stāvēja krietnu gabalu no mums.

      Es staipīju kaklu, cenzdamās pāri pūlim ieraudzīt draudzenes norādīto puisi, taču mana redze bija par vāju, lai saskatītu sejas tādā attālumā.Sabīne ar savu jauno puisi bija iepazinusies pirms pāris mēnešiem, tomēr līdz pat šim brīdim nebija viņu stādījusi man priekšā. Te es pēc darba biju pārāk nogurusi vai aizņemta, te puisim brīvdienās iekrita mācības vai citi plāni.Un piedevām vēl Sabīni bija apsēdusi absurda, statistikas provocēta doma, ka savs vīrietis jāsargā no draudzenēm, kuras nule pārtraukušas attiecības ar partneriem, jo, redziet, tās pēc šķiršanās esot kā izsalkušas vilcenes, kas katrā pretimnākošajā bikšainī saskatot potenciālo upuri.

      Un nu šo “seksuāli norūpējušos mātīšu” kategorijā pret pašas gribu un pārliecību tiku ieskaitīta arī es.

      Lai nu ko, bet mani jau noteikti nesatrauca šī muļķīgā statistika, taču jutu, ka draudzene sākusi izturēties mazliet citādi. Vairs nestāstīja tik daudz par randiņos piedzīvoto, aizvien biežāk mudināja mani iziet cilvēkos, lai iepazītos ar kādu. Bet kur gan lai es ietu? Uz to pašu vienīgo pilsētas klubu, kur “tusējas” tikai jaunieši, to skaitā mani audzēkņi, un “tādi paši seksa kāri” ārzemnieki? Tik izmisusi es nebiju. Un, otrkārt, pa kuru laiku lai es to darītu?

Tālākie notikumi atrodami grāmatā.